Aziz Patrick Günü- St. Patrick’s Day

2 Kasım 2017
Etkinlikler

Biliyorsunuz çok kısa sürede bölgesel bir kahramana dönüştük. Yılların deneyimi, en iyi yemek, benzersiz biralar, harika müzik bir noktada toplanınca…Şaka, şaka. Bütün olay sizsiniz. Eski arkadaşlar, yeni tanışanlar, henüz tanışmamışlar bir günlerini Molly Malone’s topraklarında geçirdi, birlikte şarkılar söylendi, yemekler, içkiler, danslar…Önemli olan birlikte olmaktı!

Henüz öğlen saatleri sürerken master öğrencileri geldi. Fransa, İtalya, Sri Lanka, Pakistan, Polonya, Yunanistan, İngiltere, Almanya…Dünyanın dört bir tarafından ziyaret edildik. İçlerinde İrlandalı yoktu ilk ziyaret grubunun. “Hayırdır?” diye sorduk (Allah aşkına hayırdırın İngilizcesi ne) St.Patrick’i anmaya gelmişler. tüm gecenin görselleri burada.

Daha sonra asıl grup teker teker dökülmeye başladı. Kutular dolusu marshmallow ile yapılmış St.Patrick şekerlemeleri, kurabiyeler falan filan. Herkes uzun yılardır birbirini tanıyor gibi davrandı. Her şey hoş görüldü. Kovayla bira ve viski tüketimi oldu. Beklenmedik misafirler de geldi buradan görebilirsiniz. Biz gayet nazik kabul ettik herkesi.

BAL yani Bornova Anadolu Lisesi mezunu küçük bir grup da çok eğlendi. Onlar da burada.

Hayatı güzelliklerle yaşayın. Unutmayın biz sizin mutluluğunuz için çalışıyoruz. Molly Malone’s hayatı kolaylaştırmaz ama katlanılabilir hale getirir.